29.7.2022

Na dovolenou s aplikací AISLP.

Objednejte a používejte AISLP ihned, plaťte až na podzim.

Vážení uživatelé programu AISLP,

připravili jsme pro Vás letní akční nabídku. Využijte možnost pořídit si licenci AISLP nyní, ale začít platit až od října.

Platí pro všechny verze AISLP - od Windows až po mobilní aplikace pro Android a nově i iOS (ve variantě FULL).

Můžete si vzít s sebou na dovolenou AISLP ve svém mobilu a v případě potřeby najít důležité informace ihned ve svém zařízení, nebo si pořídit novou Windows licenci, a to obojí s odkladem platby za aktualizace.

Pro všechny, kteří se zaregistrují na www.aislp.cz/zakaznik/registrace/akce.html v akci „Kupte teď a zaplaťte v říjnu“, nabízíme možnost pořídit si plnohodnotnou licenci AISLP s měsíčními aktualizacemi bezplatně do října 2022.

Stačí se pouze registrovat na uvedeném odkazu a po obdržení licenčních kódů začít využívat AISLP.

pro objedání klikněte zde 

Přejeme Vám příjemné letní dny s Vaší novou licencí AISLP.


Váš tým AISLP

Změna podmínek vyhrazena, pro veškeré objednávky dále platí obchodní podmínky a ceny uvedené na www.aislp.cz s výjimkou první fakturace.

29.7.2022

Mobilní aplikace ve verzi pro Apple

Aplikace pro telefony a tablety se systémem iOS (Apple) ke stažení v Apple store.

ios logo

Je nám potěšením oznámit Vám, že k již existující variantě mobilní aplikace pro android přibyla varianta pro mobilní přístroje Apple.

 I v tomto provedení aplikace přistupuje k datům online, výhodou je tedy stále aktuální databáze léků ve Vašem telefonu bez nutnosti starat se o jakékoliv aktualizace.

Stačí kliknout, vyhledat a prohlédnout si informaci o daném léku nebo parafarmaceutiku.

Pro uživatele jsme připravili verzi Free, ve které jsou po registraci uživateli zdarma k dispozici základní informace o léčivých přípravcích včetně SmPC.

Pro zájemce využívající AISLP při každodenní činnosti jsme připravili variantu MOBIL FULL v našem e-shopu za zaváděcí cenu.

Více o porovnání jednotlivých verzí a o podmínkách najdete jako obvykle na našich webových stránkách https://www.aislp.cz/produkty/mobilni-telefon/.

Věříme, že Vás tato nová služba potěší, zejména početnou skupinou Apple příznivců, a přejeme Vám hodně spokojenosti s novou Apkou.

Váš tým AISLP

19.7.2022

Aktualizace červenec 2022

Letní aktualizace červenec je připravena ke stažení.

Vážení uživatelé,
i v letních měsících pro Vás připravujeme aktualizovaná data se změnami v registracích a s nově registrovanými léčivými přípravky, jejich výběr naleznete v této novince. Aktualizace červenec 2022 se provede automaticky po spuštění programu AISLP.

Carvykti 3,2 x 106 - 1,0 x 108 buněk infuzní disperze (ciltakabtegen autoleucel) – cytostatikum – léčba dospělých pacientů s relabujícím a refrakterním mnohočetným myelomem, kteří podstoupili alespoň 3 předchozí terapie zahrnující imunomodulátor, inhibitor proteazomu, a protilátku proti CD38 a kteří během poslední léčby vykázali progresi onemocnění.

Cigenta 136 mmol/l infuzní roztok (dihydrát natrium-citrátu) – používá se při regionální citrátové antikoagulaci (RCA) při kontinuální venovenózní hemodialýze (CVVHD), kontinuální venovenózní hemodiafiltraci (CVVHDF), prodloužené nízkoúčinné (denní) dialýze (SLEDD) a léčebné výměně plazmy (TPE) přes membránovou separaci plazmy u dospělých a dětí.

COVID-19 Vaccine (inactivated, adjuvanted) Valneva injekční suspenze – vakcína proti onemocnění COVID-19 (inaktivovaná, obsahující adjuvans, adsorbovaná) – k aktivní imunizaci v rámci prevence onemocnění COVID-19 způsobeného virem SARS-CoV-2 u osob ve věku18 až 50 let.

Filsuvez gel (čištěný suchý extrakt z březové kůry) – léčba ran v částečné tloušťce kůže spojených s dystrofickou a junkční bulózní epidermolýzou (EB) u pacientů od 6 měsíců věku.

Lunsumio 1 mg, 30 mg koncentrát pro infuzní roztok (mosunetuzumab) – cytostatikum, monoklonální protilátka – monoterapie dospělých pacientů s relabujícím nebo refrakterním folikulárním lymfomem po nejméně 2 předchozích systémových terapiích.

Nexviadyme 100 mg prášek pro koncentrát pro infuzní roztok (avalglukosidáza alfa) – substituční enzymová terapie – dlouhodobá enzymatická substituční léčba pacientů s Pompeho nemocí (nedostatek kyselé alfa-glukosidázy).

Vaxigrip Tetra injekční suspenze v předplněné injekční stříkačce nové – nové složení vakcíny proti sezónní chřipce pro sezónu 2022/2023.

Xenpozyme 20 mg prášek pro koncentrát pro infuzní roztok (olipudáza alfa) – substituční enzymová terapie – enzymatická substituční terapie k léčbě projevů deficitu kyselé sfingomyelinázy (ASMD) mimo CNS u pediatrických a dospělých pacientů s typem A/B nebo typem B.

Yselty 100 mg a 200 mg potahované tablety (linzagolix-cholin) – gynekologikum – léčba středně závažných až závažných příznaků děložních myomů u dospělých žen v reprodukčním věku.

Zolsketil pegylated liposomal 2 mg/ml koncentrát pro infuzní disperzi (doxorubicin-hydrochlorid) – cytostatikum – léčba metastazujícího karcinomu prsu, pokročilého ovariálního karcinomu, progredujícího mnohočetného myelom, Kaposiho sarkomu sdruženého s AIDS.

Přejeme Vám příjemné prožití letní dovolené a spokojenost při používání programu AISLP.
Kolektiv autorů AISLP

18.7.2022

SÚKL: Sdělení SÚKL ze dne 18.7.2022

SÚKL informuje o stažení uvedené šarže léčivého přípravku Amiodaron hameln, 50mg/ml inj./inf.cnc.sol. 10x3ml až z úrovně zdravotnických zařízení.

Společnost INPHARMEX, spol. s r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies. Více informací o tomto zpracování se dozvíte zde.