Používáte program AISLP v počítačové síti ve firmě, lékárně nebo nemocnici?

Používáte program AISLP v počítačové síti ve firmě, lékárně nebo nemocnici?

Pro přechod na online stahování po internetu proveďte tyto jednoduché kroky

  1. Nejprve zaregistrujte Vaši společnost na našich stránkách aislp.cz/zakaznik/registrace
  2. Při registraci uveďte do pole „poznámka“ počet serverů a pracovních stanic, na kterých program AISLP používáte. Tato informace je velmi důležitá, jelikož počet licencí je počítán podle počtu pracovních stanic, na kterých lze program AISLP spustit. 
  3. Po dokončení registrace Vám přijde email, ve kterém je potřeba registraci potvrdit.
  4. Registrace sledujeme, ale i tak Vás žádáme, abyste nám dali vědět, že máte registraci hotovou, a to na email: info@aislp.cz. Celý proces tím urychlíte.
  5. S novým způsobem aktualizace dochází i ke změně cen předplatného, proto budeme Vaši společnost kontaktovat, abychom společně vybrali tu nejvhodnější cenovou variantu vzhledem k Vašim individuálním podmínkám. Výše předplatného je pro velké zákazníky kalkulována individuálně a není výsledkem ceny malé licence násobené počtem stanic. Pokud Vás zajímá, proč měníme ceny, najdete odpověď tady.
  6. Poté, co společně vybereme nejvhodnější cenovou variantu, Vám v co nejkratší době pošleme zpracovanou cenovou nabídku s počtem licencí a přístupů. Po závazném odsouhlasení nabídky Vám zašleme licenční klíč(e) pro server(y) podle počtu stanic, které používáte. Tyto klíče slouží ke zpřístupnění a zahájení aktualizací po internetu. Současně je to také považováno za akceptaci obchodních podmínek. Akceptací dojde k novaci příslušné části smluvních ujednání bez nutnosti uzavřít novou smlouvu nebo dodatek ke smlouvě. Od chvíle akceptace budou platit odsouhlasená novelizovaná ujednání a platné obchodní podmínky. Aktualizovanou verzi najdete zde.
Společnost INPHARMEX, spol. s r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies. Více informací o tomto zpracování se dozvíte zde.