Používáte program AISLP v počítačové síti ve firmě, lékárně nebo nemocnici?

Používáte program AISLP v počítačové síti ve firmě, lékárně nebo nemocnici?

Pro přechod na online stahování po internetu proveďte tyto jednoduché kroky

  1. Registrujte Vaši společnost na našich stránkách www.aislp.cz/zakaznik/registrace.
  2. Do poznámky prosím uveďte, kolik používáte serverů a pracovních stanic pro program AISLP. Je to důležité pro správné nastavení licenčních klíčů, jelikož licence počítáme podle celkového počtu pracovních stanic, na kterých lze program AISLP spustit. Výše předplatného (viz. bod 5) je pro velké zákazníky kalkulována individuálně, není výsledkem ceny malé licence násobené počtem stanic.
  3. Registraci potvrďte v e-mailu, který Vám dorazí.
  4. Dejte nám prosím vědět, že máte registraci hotovou na info@aislp.cz (registrace sledujeme, ale zasláním e-mailu vše urychlíte). 
  5. Jelikož s novým systémem aktualizace dochází i ke změně cen, budeme Vaši společnost kontaktovat, abychom vybrali správnou cenovou variantu vzhledem k Vašim individuálním podmínkám. 
  6. Poté Vám emailem v co nejkratší době pošleme zpracovanou cenovou nabídku s počtem licencí a přístupů. Po závazném odsouhlasení nabídky, Vám zašleme licenční klíč(e) pro server(y) podle počtu stanic, které používáte. Tyto klíče slouží ke zpřístupnění aktualizací po internetu. Následně, pouze v případě potřeby, dojde k úpravě smluvní dokumentace dle odsouhlasené nabídky.

Při této příležitosti upozorňujeme na aktuální znění našich obchodních podmínek.

Společnost INPHARMEX, spol. s r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies. Více informací o tomto zpracování se dozvíte zde.