Web > O AISLP

O AISLP

Stručně o AISLP ...

AISLP je informační systém (databáze) obsahující informace o humánních, homeopatických a veterinárních léčivých přípravcích registrovaných v České republice. Databáze je připravována podle podkladů státních institucí a dalších organizací, část informací je získávána z veřejně přístupných internetových portálů. Z datové základny vychází i knižní edice Brevíř. Program lze propojit s dalšími ambulantními, nemocničními a lékárenskými systémy. Aktualizace je připravována každé čtvrtletí.
chci vědět více..  

Jakým způsobem můžete AISLP používat?

Na Vašem počítači

Po Internetu

AISLP do kapsy


CD-ROM
verze


Internet/
Intranet
verze


Android verze

Přehledná a snadno ovladatelná databáze informací o léčivých přípravcích pro Váš počítač. Vhodná pro lékaře, lékárny, organizace (síťové instalace), veterináře. Navíc mimo jiné funkce hledání textů, hledání dle zadaných parametrů, interakce InfoPharm. Přístup do databáze léčivých přípravků AISLP odkukoliv z internetu. Systém kreditů (kredit za informaci) je vhodný zejména pro lékaře s více ordinacemi nebo méně častým nahlížením, či pro menší organizace.
Intranet nabízí pohodlné řešení pro větší organizace.
Vhodná pro všechny ty, kteří potřebují mít kompletní informaci o léčivých přípravcích na dosah ruky. Lékaře, obchodní zástupce apod. Rozsahem se blíží CD-ROM verzi.

Kontaktujte nás | © RNDr. Bohuslav Škop, CSc 2013 | Všechna práva vyhrazena

Aktuálně

Stručný přehled léčivých přípravků
zdarma vždy po ruce (nejen na Vašem telefonu).

Hledání textů umí projít jen zvolené odstavce Článku či kapitoly SPC.

Poslední aktualizace centrálně rozesílána 6.10.2014.